اسپیکر هوشمند لنوو مجهز به دستیار صوتی الکسا | فیلم

به اسپیکر هوشمند لنوو سلام کنید یا نام «الکسا» را صدا بزنید تا آن را فراخوانی کنید. Home Assistant Pack نام این اسپیکر هوشمند است که با قیمت ۷۰ دلار به فروش خواهد رسید و به لطف یک درگاه USB در کنار خود، می تواند به تبلت های اندرویدی این کمپانی متصل شده تا آن را به یک ایستگاه چندرسانه ای جذاب تبدیل کند.
الکسا به آرامی درحال دریافت بازخوردهای بصری است که هم اکنون می توانید آن را در دیوایس Echo Show (نسخه حاوی نمایشگر اسپیکر هوشمند آمازون اکو) مشاهده کنید، بنابراین داشتن یک نمایشگر نیز می تواند گزینه ای جهت استفاده از این دستیار صوتی تلقی شود. همچنین داشتن صدای بلند برای یک تبلت می تواند به شما امکان آن را بدهد تا حتی در هنگام کار با محصولات برقی در آشپزخانه منزل خود نیز مشکلی بابت مشاهده فیلم های مورد علاقه تان نداشته باشید.

شما می توانید از این اسپیکر بر روی تبلت های Tab 4 8، Tab 4 10، Tab 4 8 Plus و Tab 4 10 Plus برند لنوو استفاده کنید. این ها تنها نام هایی است که خود لنوو اعلام کرده است و بدان معنا خواهد بود که هیچ تبلت دیگری به جز تبلت های سری Tab 4 لنوو قادر به پشتیبانی از این بلندگوی هوشمند نخواهد بود!

Let’s block ads! (Why?)