با ویژگی های حرفه ای دوربین گوشی V30 ال جی آشنا شوید

با ویژگی های حرفه ای دوربین گوشی V30 ال جی آشنا شوید
هفته گذشته شرکت ال جی از گوشی V30 ، پرچم دار سری V خودرونمایی کرد. این گوشی که طرفداران آن مشتاقانه منتظر رونمایی آن بودند جدیدترین مدل سری V ال جی محسوب می شود. گوشی جدید ال جی V30 قدرت سری V ال جی را افزایش داده و با در اختیار گذاشتن ویژگی های چندرسانه ای عالی، تجربه ای کاملا متفاوت در اختیار شما می گذارد. گوشی V30 با چند قابلیت ویژه برای راحت تر شدن کار شما آمده است. امکاناتی مثل اولین دوربین با میزان گشودگی لنز F 1.6 ، لنز بسیار شفاف Crystal Clear دوربین دوگانه، حالت Cine Video برای ساختن محتواهایی با کیفیت سینمایی، FullVision OLED بسیار باریک و سبک و باطراحی ساده ، صدای بسیار پیشرفته و حرفه ای با Hi-Fi Quad DAC ، تنظیم خروجی صدا تیون شده توسط B&O PLAY و سیستم تشخیص صدا.

با لنز بسیار شفاف F1.6 Crystal Clear و حالت Cine Video، ویدئوهای سینمایی بسازید
گوشی ال جی V30 از قابلیت های ویدئویی قدرتمندی بهره می برد که آن را به پیشرفته ترین گوشی در زمینه تصویربرداری با گوشی های هوشمند تبدیل می کند. دوربین دوگانه این گوشی مجهز به لنز F1.6 با لنز شیشه ای است که باعث می شود تصویری شفاف تر و با رنگ های متنوع تری شاهد باشیم. حالت Cine Video به کاربران این امکان را می دهد تا بدون هیچ آموزشی در زمینه تصویربرداری بتوانند تصاویری شبیه فیلم های سینمایی ضبط کنند. دوربین اصلی در پشت گوشی V30 با دیافراگم F1.6 باعث می شود دوربین نور بیشتری دریافت کرده و تصاویر باکیفیت تری ثبت کند. این دوربین به لنز شفاف Crystal Clear نیز مجهز بوده و می تواند رنگ های دقیق تر و تصاویر واضح تری نسبت به لنز های پلاستیکی ثبت کند. امری که باعث می شود گوشی V30 تبدیل به بهترین گوشی برای تصویربرداری شود. دوربین دوم گوشی V30 از یک لنز ۱۳ مگاپیکسلی فوق عریض بهره می برد و میزان اعوجاج تصویر در حاشیه های آن به نسبت مدل V20 تا دو سوم کاهش پیدا کرده است.
حالت جدید Cine Video ال جی با قابلیت هایی نظیر افکت های سینمایی و بزرگنمایی نقطه ای باعث می شود هرکسی مانند یک فیلم بردار حرفه ای تصویربرداری کند. کاربران اکنون می توانند تنها به وسیله گوشی هوشمند، ویدئوهایی با کیفیت بسیار بالا با رنگ های سینمایی فیلم هایی با ژانرهای مختلف، ضبط کنند. در حالی که دوربین های معمولی فقط اجازه می دهند مرکز تصویر را بزرگنمایی کنید، قابلیت بزرگنمایی نقطه ای که برای اولین بار توسط ال جی معرفی می شود، با استفاده از الگوریتم نرم افزاری پیشرفته به شما این امکان را می …

اخبار پیشنهادی:

با ویژگی های حرفه ای دوربین گوشی V30 ال جی آشنا شوید

Let’s block ads! (Why?)