اسنپ از امکان پنهان سازی شماره همراه رونمایی کرد

اسنپ از امکان پنهان سازی شماره همراه رونمایی کرد

سامانه اسنپ که در هفته های گذشته قابلیت «پنهان سازی شماره تلفن» را به شکل محدود در اختیار بعضی کاربران و خبرنگاران گذاشته بود، امروز از این سرویس به شکل عمومی رونمایی کرد و خبر داد که در راستای ایمن سازی سفرهای خود و حفظ حریم خصوصی کاربرانش (مسافر و راننده)، سرویس مورد بحث را به دست شهروندان مشهدی رسانده است، هرچند در آینده ای نزدیک تمام کاربران این سامانه قادر به بهره گیری از این ویژگی خواهند بود. 
«حسین مرادقلی»، مدیرفنی اسنپ در رابطه با قابلیت پنهان سازی شماره تماس می گوید:

« سیستم پنهان سازی شماره تلفن چند ماهی در مرحله آزمایشی قرار داشت و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای لازم به مرحله اجرایی رسیده است. این قابلیت در فاز آزمایشی خود از سوی جمعی از خبرنگاران، متخصصان حوزه آی تی و کارکنان شرکت اسنپ امتحان شده است. گروه فنی اسنپ پس از جمع آوری و بررسی نظرات جامعه آماری مذکور ضعف های احتمالی این سیستم جدید را برطرف کردند و آن را به مرحله اجرایی رساندند. این سیستم اکنون به صورت رایگان در اختیار کاربران مسافر و راننده ساکن مشهد قرار دارد و به صورت خودکار فعال است. با این امکان، هنگامی که مسافر و راننده در حین سفر با یکدیگر تماس تلفنی برقرار می کنند به جای مشاهده شماره تلفن یکدیگر، یک شماره ثابت مشاهده خواهند کرد. »

بر اساس آزمایش دیجیاتو، در واقع اسنپ یک خط تلفن میانی برای ارتباط میان راننده و مسافر در نظر گرفته است که کاربران می توانند از طریق آن با راننده یا مسافر خود تماس برقرار کنند و این تماس بر بستر اینترنت انجام نمی شود.

حسین مرادقلی، مدیرفنی اسنپ.
پنهان سازی شماره تلفن در سامانه اسنپ گامی مهم در …

اخبار پیشنهادی:

اسنپ از امکان پنهان سازی شماره همراه رونمایی کرد
اسنپ از امکان پنهان سازی شماره همراه رونمایی کرد

Let’s block ads! (Why?)