آموزش کالیبره کردن صفحه نمایش دستگاه های لمسی در ویندوز ۱۰

آموزش کالیبره کردن صفحه نمایش دستگاه های لمسی در ویندوز 10

دستگاه های لمسی مجهز به ویندوز ۱۰ امروزه در همه جا حضور دارند و به ما در انجام هر چه بهتر کارها بدون استفاده از ماوس و صفحه کلید و فقط با استفاده از انگشتان یا قلم های مخصوص کمک شایانی می کنند. اکنون قصد داریم نحوه کالیبره کردن این نمایشگرها در ویندوز ۱۰ را به شما آموزش دهیم.
فروشگاه محصولات شیائومی
درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی
اگر چه که پیشرفت های قابل قبولی در تکنولوژی های صفحه نمایش این دستگاه ها برای استفاده بهتر صورت گرفته، به هر حال ممکن است که صفحه نمایش آن ها بعضی وقت ها کارایی لازم را نداشته باشد. مشکلاتی مانند از کار افتادن لمس دستگاه، عمل نکردن هنگام ضربه زدن به صفحه نمایش، عدم انتقال به چپ و راست هنگام لمس، دقیق عمل نکردن لمس دستگاه همچنان در صفحات لمسی وجود دارد.
خبر خوب این است که اگر این مشکلات به دلیل ایرادات سخت افزاری رخ نداده باشند، بیشتر وقت ها می توان با دوباره کالیبره کردن دستگاه آنها را برطرف کرد. اگر شما دستگاهی مانند سرفیس بوک ۲، سرفیس پرو یا حتی یک لپ تاب دل دارید که دارای صفحات لمسی هستند می توانید از ابزار داخل ویندوز این عیب ها را برطرف کنید.
در این آموزش همراه ما باشید تا بدون استفاده از نرم افزار خارجی، کالیبره کردن صفحات لمسی دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰ را به شما آموزش دهیم.
تنظیم دوباره صفحه لمسی روی ویندوز ۱۰ کنترل پنل را باز کنید. به قسمت Hardware and Sound بروید. زیر قسمت Tablet PC Settings روی Calibrate the screen for pen or touch input کلیک کنید.
بعد از باز شدن Tablet PC Settings، در زیر قسمت Display options نوع صفحه نمایش خود(اگر بیشتر از یکی است) را انتخاب کنید. در …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)