میزان عرضه ایرپاد در سال ۲۰۱۸ دو برابر خواهد شد

ایرپاداپل به یکی از محصولات پرطرفدار این شرکت نزد کاربران گوشی های هوشمند تبدیل شده است. اگرچه این محصول در آغاز کار توسط شرکت های رقیب مورد تمسخر قرار می گرفت و دید مثبتی نسبت به آن وجود نداشت، اما حالا با گذشت زمان جایگاه خود را در بین هدفون های بی سیم، به عنوان یکه تاز میدان رقابت ، به خوبی باز کرده است.
شاید به همین دلیل است که شنیدن خبر دو برابر شدن عرضه این محصول در سال ۲۰۱۸ موجب تعجب نخواهد شد. این خبر براساس گزارشی تحقیقاتی توسط Ming-Chi Kuo، تحلیل گر KGI Securities، ارائه شده است. در این گزارش آمده که عرضه ایرپادهای شرکت اپل در سال ۲۰۱۸ در مقایسه با سال ۲۰۱۷، دو برابر خواهد شد.

البته هنوز گزارش عرضه ایرپاد در سال جاری توسط اپل بسته نشده و مدت زمان اندکی باقی مانده، اما در گزارش کو آمده است عرضه این محصول در سال ۲۰۱۸ به ۲۶ تا ۲۸ میلیون خواهد رسید. بر همین اساس می توان گفت مقدار فروش و عرضه امسال ۱۳ تا ۱۴ میلیون بوده است. البته افزایش عرضه به معنای افزایش فروش نخواهد بود، اما در صورت عدم تقاضا شرکت اپل میزان تولید و عرضه محصول خود را بالا نمی برد.
گفته می شود در سال ۲۰۱۸ باید منتظر مت شارژر بدون سیم AirPower باشیم که از طرف اپل عرضه خواهد شد و با ایرپادها مطابقت خواهد داشت؛ از همین رو می توان افزایش عرضه و فروش هدفون های بی سیم اپل در سال آینده را قطعی دانست.

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)