ایرانسل و بانک پاسارگاز از کیف پول الکترونیکی کیپاد رونمایی کردند

ایرانسل امروز صبح در شهرمشهد و در رویدادی مشترک با بانک پاساگارد، از کیف پول همراه الکترونیکی با نام کیپاد رونمایی کرد.

صبح امروز در مشترک بینایرانسل و بانک پاسارگارد و با حضور استاندار خراسان رضوی، شهردار مشهد، مدیر بازاریابی ایرانسل، مدیرعامل بانک پاسارگاد و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از کیف پول الکترونیکی همراه با نام کیپاد رونمایی شد. این کیف پول که با استفاده از چیپ های NFC فعالیت می کند، برای پرداخت مبالغ خرد و تا ۵۰ هزار تومان کاربرد خواهد داشت.
در حال حاضر پرداخت هزینه در بخش های حمل و نقل عمومی اعم از قطار شهری و اتوبوس و هم چنین فروشگاه های منتخب از طریق این کیف پول الکترونیکی در دسترس است. به گفته ی مدیران بانک پاسارگاد تا بدین لحظه ۳۵۰ کارت خوان NFC در فروشگاه های منتخب نصب شده است؛ البته برنامه ریزی این بانک تعبیه ی ۲۰ هزار کارت خوان در سطح شهر است. 
در بخش حمل و نقل نیز هم اکنون دو هزار اتوبوس، ۱۰۵ گیت قطار شهری و ۴۶ گیت BRT به دستگاه های پشتیبان از کیپاد مجهز شده اند. 
در ابتدای مراسم باقر صمدی مدیر بازاریابی ایرانسل به ارایه ی اطلاعاتی از فعالیت های ایرانسل و سهم بازار این اپراتور در مشهد پرداخت. وی گفت:
بیش از ۳۰ میلیون مشترک ۳G در شبکه ی ایرانسل وجود دارند و بیش از ۲۷۰۰ شهر و دهستان نیز تخت پوشش این شبکه قرار دارند. در حال حاضر ۱۳.۵ میلیون گوشی سازگار با شبکه ی نسل چهار در ایران فعال است که بیش از ۱۰ میلیون از آن ها در شبکه ی ایرانسل فعال هستند. 
صمدی در ادامه در رابطه با اهمیت شهر مشهد برای ایرانسل گفت:
ایرانسل در مشهد بیشترین سهم از بازار را نسبت به دو اپراتور دیگر در اختیار دارد و به همین دلیل بسیاری از سرویس های خود را ابتدا در این شهر راه اندازی می کند. از بین ۲.۷ میلیون کاربر ایرانسل در …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)