بررسی ویدیویی Envy x2 اولین تبلت هیبریدی مبتنی بر ویندوز ۱۰ روی آرم

بررسی ویدیویی Envy x2 اولین تبلت هیبریدی مبتنی بر ویندوز 10 روی آرم

اچ پی و ایسوس اولین شرکت هایی هستند که با مایکروسافت همراه شده اند تا آینده کامپیوترهای شخصی را به گونه ای دیگر رقم بزنند. این شرکت آمریکایی امروز در نشست کوالکوم اسنپدراگون سامیت اولین تبلت مبتنی بر ویندوز ۱۰ روی آرم خود را معرفی کرد. Envy x2 اولین تبلت ویندوزی مبتنی بر پردازنده کوالکوم اسنپدارگون ۸۳۵ است که مشخصات سخت افزای بسیار جالبی را دارا است. پس اگر به فکر خرید چنین محصولی هستید این مقاله وینفون را از دست ندهید.
قدم اول در راستای تغییر مفهوم کامپیوترهای شخصی را مایکروسافت با معرفی خانواده سرفیس ها برداشت، موفقیت این خانواده باعث شده تا بسیاری از شرکت های از محصول موفق مایکروسافت کپی برداری کرده و هریک سرفیس خود را راهی بازار کنند. قدم بعدی در راه تحول اساسی کامپیوترهای شخصی را باید در همکاری مایکروسافت و کوالکوم جستجو کرد، همکاری که نتیجه نهایی آن معرفی ویندوز ۱۰ روی آرم بود.
فروشگاه محصولات شیائومی
درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی
اچ پی در کنار ایسوس از اولین شرکت هایی هستند که ندای تغییرات بزرگ در اکوسیستم ویندوز ۱۰ به خوبی شنیده اند و امروز در نشست کوالکوم اسنپدارگون سامیت برگ مهمی از تاریخ دنیای فناوری را رقم زدند. اچ پی امروز تبلت هیبریدی Envy x2 را رسما معرفی کرد، دستگاهی که در حقیقت یک کپی بسیار خوب از سرفیس پرو مایکروسافت است، اما یک تفاوت عمده با تبلت جذاب ردموندی ها دارد، HP Envy x2 به قلب تپنده اسنپدراگون ۸۳۵ تجهیز شده و از این حیث محصولی کاملا انقلابی به شمار می رود. پیش از پرداختن به دیگر مشخصا و قابلیت های این تبلت شما را به تماشای ویدیو رسمی معرفی این تبلت دعوت می کنیم:

این تبلت بسیار خوش …

اخبار پیشنهادی:

بررسی ویدیویی Envy x2 اولین تبلت هیبریدی مبتنی بر ویندوز 10 روی آرم

Let’s block ads! (Why?)