هواوی نوا ۲ اس با نمایشگر بدون حاشیه، چهار دوربین و قیمت رقابتی معرفی شد

هواوی به صورت رسمی از گوشی نوا ۲ اس رونمایی کرد؛ این مدل با طراحی بدون حاشیه و چهار دوربین عرضه خواهد شد.

پس از مدت ها گمانه زنی در مورد گوشی رده بالای جدید هواوی از سری نوا (Nova)، این سازنده بالاخره مدل نوا ۲ اس را به صورت رسمی معرفی کرد. گوشی جدید هواوی نوا ۲ اس از نظر طراحی به تصاویری که پیش تر از آن به دست آمده بود، شباهت دارد. آنچه این مدل را از دیگر گوشی های نوا ۲ متمایز می کند، طراحی بدون حاشیه ی آن است؛ ضمن اینکه نوا ۲ اس حافظه ی رم بالایی دارد.
گوشی نوا ۲ اس را می توان نسخه قدرتمندتر نوا ۲ و نوا ۲ پلاس  نامید که در اوایل سال جاری میلادی از آن ها رونمایی شد. در ادامه، نگاهی به مشخصات سخت افزاری گوشی رده بالای جدید هواوی خواهیم انداخت.

نوا ۲ اس برخلاف نوا ۲ و نوا ۲ پلاس، از یک صفحه نمایش کشیده با نسبت ابعاد ۱۸ به ۹ استفاده می کند؛ استفاده از چنین نمایشگری به یک روند در میان گوشی های هوشمند تبدیل شده است و جایگزین صفحات نمایش عریض تر ۱۶:۹ خواهند شد. گوشی جدید چینی ها با استفاده از یک نمایشگر ۶ اینچی که رزولوشن +FHD (یا ۱۰۸۰ × ۲۱۶۰ پیکسل) برای آن در نظر گرفته شده است؛ خود را به بزرگ ترین عضو از سری نوا از نظر اندازه صفحه نمایش مبدل ساخته است. دو گوشی نوا ۲ و نوا ۲ پلاس به ترتیب با صفحه نمایش ۵ اینچی و ۵.۵ اینچی Full HD عرضه شده اند.
جنس بدنه گوشی نوا ۲ اس از ترکیب شیشه و فلز است؛ مانند سری میت ۱۰ ، در پنل پشتی هواوی از شیشه استفاده کرده است. دکمه های فیزیکی تنظیم حجم صدا و پاور در لبه ی سمت راست گوشی نوا ۲ اس و شیار سیم کارت در لبه ی سمت چپ در نظر گرفته شده است. نمایشگر گوشی جدید شرکت چینی، گوشه های گرد دارد؛ از طرفی، روی آن با یک شیشه ۲.۵ بعدی پوشانده شده و به همین جهت، انحنای خفیفی روی …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)