عرضه نسخه نهایی اندروید ۸ برای گلکسی S8 و S8 پلاس سامسونگ

عرضه نسخه نهایی اندروید ۸ برای گلکسی S8 و S8 پلاس سامسونگ

در حال حاضر شرکتسامسونگ پیش از عرضه عمومی بسته به روزرسانی رسمیاندروید ۸ اوریو ، یک برنامه آزمایشی را برای افرادی که مایل به تست اولیه این سیستم عامل بر روی دستگاه های خود هستند، اجرا نموده است.
بر اساس آخرین شنیده ها هندست هایگلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس پنجمین پچ آزمایشی اندروید اوریو را دریافت کرده اند که مشکلات عمده و جزئی این سیستم عامل را رفع می نماید. اکنون به نظر می رسد که سامسونگ در حال آماده شدن جهت ارایه به روزرسانی برای تعدادی از گوشی های گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس در سراسر جهان است.

نسخه های متعددی از این پرچم داران گواهی اتحادیه Wi-Fi را دریافت نموده اند؛ موسسه ای غیرانتفاعی که گواهی محصولات وای فای را صادر می کند. نسخه های مذکور شامل مدل های SM-G950F، SM-G955F، SM-G950FD، SM-G955FD، SM-G950N، SM-G955N، SM-G950X، SM-G955X، SM-G950XN، SM-G955XN و SM-G950XC خواهند بود.
این مدل ها نسخه های اروپایی، آسیایی (هند و سنگاپور)، کره ای و نسخه های جهانی اسمارت فون های گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس هستند. عرضه به روزرسانی مذکور پیرو گزارشات قبلی است که از انتشار رسمی به روزرسانی پیش از پایان ماه ژانویه حکایت داشتند.
درحال حاضر احتمالا متوجه شده اید که نسخه آمریکایی این هندست ها در لیست فوق مشاهده نمی شود. این به خوبی نشان می دهد که کاربران ایالات متحده احتمالا بایستی کمی بیش تر منتظر بمانند؛ خصوصا آن هایی که دستگاه های خود را از شرکت های سرویس دهنده مخابراتی دریافت نموده اند. متاسفانه این موضوع، مسئله ای ناراحت کننده در دنیای اندروید است. اما امیدواریم پروژه Treble که با اندروید اوریو عرضه می شود در نهایت بتواند …

اخبار پیشنهادی:

عرضه نسخه نهایی اندروید ۸ برای گلکسی S8 و S8 پلاس سامسونگ

Let’s block ads! (Why?)