سامسونگ از اسپیکر با قابلیت تنظیم صدا از طریق کلید چرخان مغناطیسی رونمایی کرد

سامسونگ در در نمایشگاه CES 2018 از اسپیکرهای جدید خود رونمایی کرد که ظاهر جذاب و ویژگی های منحصر به فردی دارند.

سامسونگ از VL5، اسپیکری وایرلس که به کاربران اجازه می دهد حجم صدا را از طریق یک کلید تنظیم صدای مغناطیسی تغییر دهند، رونمایی کرد.
سامسونگ از VL5 رونمایی کرد؛ اسپیکری شیک دارای یک کلید تنظیم صدا مغناطیسی که به نظر می رسد عملکردی شبیه به سرفیس دایل مایکروسافت برای کنترل حجم صدا دارد. این مدرج به هر سطح مغناطیسی متصل می شود و به راحتی حجم صدای اسپیکر را کنترل می کند. سامسونگ اعلام کرده که این محصول جزو گجت هایی نیست که می توان جزو خانواده ی محصولات هوشمند این کمپانی طبقه بندی کرد.
VL5 به زحمت ۶۰ سانتی متر طول و چند اینچ عرض دارد و در دو رنگ نقره ای و سیاه عرضه می شود. این اسپیکر شامل “صدای استودیویی” به لطف در اختیار گرفتن AKG توسط سامسونگ است و شامل سه ووفر ۱۲.۵ سانتی متری و دو توییتر است. این غول کره ای از VL3 کوچک تر هم رونمایی کرد که به اندازه ی یک رادیو ترانزیستور است و دارای یک ووفر و توییتر است.
این اسپیکرها شامل اتصال وای-فای خواهند بود و با برنامه ی جدید SmartThings app قابل کنترل خواهند بود. یک نماینده از سامسونگ در گفتگو با CNET گفت در حالی که ابزارهای موجود مثل Shape قابل استفاده با Smart Things خواهند بود، اسپیکرهای VL با سیستم Multiroom خود سامسونگ سازگار نخواهند بود. سامسونگ در حال حاضر قیمت یا زمان عرضه ی VL5 یا VL3 را اعلام نکرده است.

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)