در برخی از گوشی های امسال سونی از صفحه نمایش اولد استفاده خواهد شد

در برخی از گوشی های امسال سونی از صفحه نمایش اولد استفاده خواهد شد

در گذشته شایعاتی در خصوص تجهیز مدل های ۲۰۱۸ گوشی های سونی به پنل های اولد شنیده بودیم. با این که پس از معرفی گوشی های اکسپریا XA2 دیدیم که چنین چیزی محقق نشد اما این احتمال وجود دارد که این کمپانی خوش نام ژاپنی این تکنولوژی را برای استفاده در پرچمداران خود در نظر گرفته باشد که احتمالا در کنگره جهانی موبایل در ماه آتی رونمایی می شوند.

به لطف فهرست مشاغلی که پیش از این از سوی سونی منتشر شده و اکنون جزئیات آن فاش شده، به نظر می رسد شواهدی وجود دارد که ژاپنی ها بخواهند از پنل های اولد استفاده کنند. در این لیست نیازمندی مشاغل به یک نیروی مهندس صفحه نمایش اشاره شده که باید تجربه کار با پنل های اولد را داشته باشد. این پست در ماه نوامبر سال ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شده و اعتبار آن تا ماه فوریه یعنی ماه آینده است که مصادف با برگزاری نمایشگاه MWC خواهد بود.
باید صبر کنیم و ببینیم که آیا سونی گوشی مجهز به پنل اولد خود را در این نمایشگاه معرفی خواهد کرد یا خیر. البته هنوز هم مشخص نیست که سونی تا چه اندازه وقت داشته تا با توسعه دهندگان پنل اولد همکاری کند و آیا زمان کافی داشته تا این پنل ها را تا زمان برگزاری نمایشگاه MWC آماده کند یا نه. البته سونی فرصت دیگری نیز می تواند داشته باشد که آن هم نمایشگاه IFA 2018 است. این نمایشگاه معمولا اوایل شهریور ماه آغاز به کار می کند. ما امیدواریم که این انتظار بیش از این طول نکشد و به زودی شاهد معرفی اسمارت فونی از سونی با صفحه نمایش اولد باشیم.

اخبار پیشنهادی:

در برخی از گوشی های امسال سونی از صفحه نمایش اولد استفاده خواهد شد

Let’s block ads! (Why?)