به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ هم اکنون برای تمام دستگاه های سازگار در دسترس قرار دارد

به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 هم اکنون برای تمام دستگاه های سازگار در دسترس قرار دارد

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۷۰۹) در حال حاضر برای تمام دستگاه های سازگار با ویندوز ۱۰ در سراسر جهان در دسترس است. این بدان معنی است که مایکروسافت روند انتشار به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ را به اتمام رسانده است.
در ماه اکتبر سال گذشته، مایکروسافت انتشار به روز رسانی فال کریترز را آغاز کرد. در ابتدا، آنها آن را برای دستگاه هایی که معتقد بودند می توانند بهترین تجربه به روز رسانی را از آن کسب کنند، منتشر کردند. بر اساس بازخوردهایی که مربوط به سازگاری برنامه ها و دستگاه ها می شد، مایکروسافت تغییراتی را در این راستا انجام داد تا مجموعه های بعدی کاربران که این به روز رسانی را دریافت می کنند، از تجربه ای به مراتب بهتر برخوردار گردند.
فروشگاه محصولات شیائومی
درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی
حالا مایکروسافت اعلام کرده که به روز رسانی فال کریترز سریع ترین نسخه ویندوز ۱۰ برای رسیدن به ۱۰۰ میلیون دستگاه بوده است. نه تنها این، بلکه بالاترین رتبه رضایت مشتریان را در مقایسه با نسخه های قبلی ویندوز ۱۰ نیز دریافت کرده است.
برای استقرارهای تجاری، رایانه های شخصی که از نسخه تجاری یا نسخه pro ویندوز ۱۰، که با به روز رسانی خودکار ویندوز تنظیم شده اند استفاده می کنند، به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ (نسخه ۱۷۰۹) را پس از ۱۸ ژانویه ۲۰۱۸ دریافت خواهند کرد. البته اگر شما در حال استفاده از نسخه های LTSB (نسخه هایی با خدمات و سرویس های بلند مدت) ویندوز ۱۰ هستید، باید بگوییم که این به روز رسانی مناسب شما نخواهد بود.

اخبار پیشنهادی:

به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 هم اکنون برای تمام دستگاه های سازگار در دسترس قرار دارد

Let’s block ads! (Why?)