انتخاب جالب مایکروسافت در رابطه با استودیوی سازنده Fable 4

انتخاب جالب مایکروسافت در رابطه با استودیوی سازنده Fable 4

بعد از مدت ها انتظار، به نظر می رسد مایکروسافت تصمیم به ساخت سری جدید از مجموعه بازی های Fable کرده است. بر اساس ادعای یکی از کارکنان سابق Lionhead dev مایکروسافت انتخاب جالبی در رابطه با استودیوی ساخت Fable 4 داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید. هر چند که موضوع ساخت سری جدیدی از بازی های مجموعه Fable یعنی Fable 4 هنوز از طرف مایکروسافت به صورت رسمی تایید نشده است، اما شایعات به شکلی جدی حاکی از شروع ساخت این بازی هستند. در روز های اخیر و پس از اظهار نظر یکی از کارکنان سابق Lionhead مبنی بر اطلاع دقیق وی از آغاز ساخت Fable 4 و همچنین ادعای وی در رابطه با انتخاب جالب مایکروسافت در رابطه با استودیوی ساخت این بازی، شایعات در رابطه با این بازی به شدت افزایش پیدا کرده است.
فروشگاه محصولات شیائومی
درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی

هر چند کمی بعد ویلیامسون این پیام خود را پاک کرد و با عقب نشینی کردن از ادعاهای خودش صحبت خود را تنها گمانه زنی های شخصی خود بیان داشت. هر چند خوشبختانه این پیام وی، قبل از اینکه پاک شود، در وب سایت WCCFTech ثبت شد. تصویر بالا نشان دهنده متن کامل پیامی است که وی منتشر کرده بود. انتخاب کلمات وی در پیامی که کمی بعد و پس از عقب نشینی از حرف هایش منتشر کرد کمی عجیب به نظر می رسد. تغییر حرف های او از ” کاملا اطلاع دارم” به ” تمام حرف های من تنها گمانه زنی است” عجیب به نظر می رسد. هر چند احتمال اینکه وی در ابتدای امر بزرگنمایی کرده باشد نیز وجود دارد.

در پاسخ به سوالی که شخصی در رابطه با پیام اولیه وی پرسیده بود، که آیا این استودیو در برایتون واقع شده است یا خیر، جواب ویلیامسون به این شکل بود …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)