نمایش آخرین زمان فعالیت برای دوستان در اینستاگرام+آموزش غیرفعال سازی

نمایش آخرین زمان فعالیت برای دوستان در اینستاگرام+آموزش غیرفعال سازی
یک ویژگی جدید به برنامه اینستاگرام در نسخه اندروید و iOS اضافه کرده است. با در نظر گرفتن این نکته که تا این لحظه اعلام رسمی از سمت این شرکت انجام نگرفته است، قابلیت جدید احتمالاً در مرحله آزمایشی قرار دارد و در دسترس همگان نیست. با این حال طبق بررسی های انجام گرفته به نظر میرسد که برای اکثر کاربران در دسترس باشد. اما این ویژگی جدید چیست؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، با این ویژگی شما می توانید به قسمت پیام های خصوصی خود در برنامه بروید و مشاهده کنید که دوستانتان آخرین بار چه زمانی در اینستاگرام فعال بوده اند. این ویژگی به طور پیش فرض در آپدیت جدید اینستاگرام فعال است و همانطور که شما می توانید زمان فعالیت دوستانتان را ببینید، آنها هم می توانند از زمان فعالیت شما با خبر شوند. البته این قابلیت تنها برای کسانی فعال است که شما آنها را دنبال می کنید و یا قبلاً با یکدیگر در قسمت مسیج صحبت کرده اید.
به عنوان مثال در صفحه پیغام ها، در پایین اسم شخصی عبارت “Active 10m ago” است که نشان آخرین بار شخص ۱۰ دقیقه قبل در اینستاگرام بوده است و یا “Active Now” نشان میدهد که او در اینستاگرام است.
اگر تصور میکنید که این موضوع کمی به حریم شخصی شما آسیب خواهد زد، نگران نباشد. اینستاگرام امکانی برای غیرفعال کردن این قابلیت گذاشته است. اما به خاطر داشته باشید که با مخفی کردن وضعیت فعالیت خودتان در این برنامه، دیگر قادر نخواهید بود که مشاهده کنید دوستانتان آخرین بار کی در اینستاگرام فعال بوده اند.
در تصویر پایین چگونگی غیرفعال کردن این قابلیت را مشاهده خواهید کرد.

اخبار پیشنهادی:

نمایش آخرین زمان فعالیت برای دوستان در اینستاگرام+آموزش غیرفعال سازی

Let’s block ads! (Why?)