یکی از امتیازات پیش خرید Red Dead Redemption 2 مشخص شد

بازی بازان سراسر دنیا به زودی می توانند نسخه جدید سری Red Dead Redemption را که Red Dead Redemption 2 نام دارد، تجربه کنند. این عنوان یک بازی جهان آزاد با فضای غرب وحشی و کابویی است که نسخه اول آن در سال ۲۰۱۰ به انتشار رسید و حال بازی بازان سال ها است که منتظر نسخه دوم آن هستند. عنوان Red Dead Redemption 2 در تاریخ بیست و ششم اکتبر برابر با جمعه چهارم آبان ماه سال جاری عرضه خواهد شد و بازی بازان می توانند با پیش خرید کردن این عنوان به برخی امتیازات ویژه که از طرف تیم سازنده این بازی برای این افراد در نظر گرفته شده است، دست پیدا کنند. یکی از این امتیازات به تازگی توسط راکستار اعلام شده که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.
در حقیقت این امتیار ویژه این است که بازی بازان می توانند این بازی را به جای ۵۹٫۹۹ دلار، با قیمت ۴۹٫۹۹ دلار تهیه کنند. این امتیاز هم مخصوص کاربران نسخه ایکس باکس وان این بازی است و هم مخصوص کاربران نسخه پلی استیشن ۴ آن. شما با پیش خرید این بازی می توانید ده دلار کم تر برای تجربه این عنوان فوق العاده و بی نظیر هزینه کنید که حقیقتا برای یک عنوان AAA با چنین وسعتی و با چنین پیشینه درخشانی، مبلغ قابل توجهی است.
در حالی که قرار بود عنوان Red Dead Redemption 2 در پاییز سال گذشته عرضه شود، راکستار آن را به بهار سال ۲۰۱۸ موکول کرد و به تازگی هم تاریخ انتشار آن را یک بار دیگر عقب انداخت و به پاییز سال جاری موکول کرد. تاریخ عرضه این بازی تا به حال سه مرتبه عقب افتاده است و راکستار تنها دلیل خود برای این تاخیرهای پیاپی را بهبود بازی عنوان کرده تا بازی بازان تجربه بهتر و کامل تری از این بازی داشته باشند. عنوان نام برده فقط برای کنسول های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد و هنوز خبری از نسخه رایانه شخصی آن توسط راکستار به میان نیامده است. با پیشینه ای که از شرکت توسعه دهنده این بازی سراغ داریم، قطعا با یکی از بزرگ ترین و بهترین بازی های این نسل سر و کار خواهیم داشت که تضمین کننده سرگرمی ما برای مدتی طولانی خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)