سامسونگ از بیکسبی در راهنمای صوتی تنظیمات گلکسی اس ۹ استفاده می کند

ظاهرا سامسونگ قصد دارد از بیکسبی در راهنمای صوتی تنظیمات اولیه ی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس استفاده کند.

دستیار صوتیسامسونگ ، بیکسبی در ابتدای عرضه با موفقیت چندانی همراه نشد؛ اما به لطف چندین به روزرسانی موفق شد توانایی ها و قابلیت های خود را گسترش دهد. شاید این دستگاه بهترین دستیار هوشمند موجود نباشد؛ اما سامسونگ همچنان در تلاش است که تصورات اولیه نسبت به آن را بهبود بخشد. اخیرا گزارشی منتشر شده است مبنی بر اینکه این شرکت قصد دارد دستیار صوتی بیکسبی را به همراه دوربینی پیشرفته درگلکسی اس ۹ به کار گیرد.
البته هنوز مشخص نیست که این قابلیت دقیقا شامل چه ویژگی هایی می شود؛ اما واضح است که بیکسبی تا زمان عرضه گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس ، فوت و فن های جدید بسیاری آموخته است. با این وجود، گفته می شود که سامسونگ قصد دارد از دستیار صوتی خود برای هدایت کاربران در مراحل اولیهراه اندازیگوشی هوشمند جدید استفاده کند.
اخیرا کد کشف شده در سیستم عامل اوریو که برایگلکسی نوت ۸ آماده می شود، به ویژه در قسمت SetupWizard APK، نشان از آن دارد که ممکن است بیکسبی قادر به هدایت کاربران جدید در مراحل اولیه راه اندازی دستگاه هایشان باشد.
با توجه به اینکه تنظیم گوشی های هوشمند سامسونگ، کمی پیچیده تر از برخی دستگاه های دیگر نظیر پیکسل است، به کارگیری قابلیت جدید می تواند بسیار مفید واقع شود. به عنوان مثال کاربران می توانند به جای تایپ کردن، به سادگی از صدای خود برای پاسخ دادن به سؤالاتی که در طول فرآیند راه اندازی پرسیده می شود، استفاده کنند.
البته به خاطر داشته باشید که شواهد به دست آمده از کارکنان XDA، در مورد نسخه بتای اندروید اوریو گلکسی نوت ۸ صدق می کند و ممکن است در گلکسی اس ۹ متفاوت باشد. اما با توجه به تلاش هایی که سامسونگ در حوزه …

اخبار پیشنهادی:

Let’s block ads! (Why?)